Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kryszic/domains/fabrykastronwww.pl/public_html/incl/funkcje.php on line 2 fabrykasronwww.pl - strony internetowe, strony www

fabrykastronwww.pl » Krok pierwszy

Stworzenie własnej strony internetowej w Fabrycestronwww.pl to nic prostszego. Wypełnij poprawnie formularz znajdujący się poniżej aby dostarczyć nam jak najwięcej informacji o tym czego wymagasz od strony www oraz przedstaw swoją branżę. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą aby omówić ostatnie szczegóły. Dla nas bardzo ważny jest czas klienta więc robimy wszystko co w naszej mocy aby współpraca z nami była jak najbardziej efektywna.

Jeśli nie masz czasu na formularze po prostu do nas zadzwoń lub napisz maila. Telefon kontaktowy to 503 092 153 lub adres e-mail: biuro@fabrykastronwww.pl.
* Liczba podstron:
* Tytuły podstron
(o nas, kontakt itp.)
Informacje bieżące
TakNie
Galeria zdjęć
TakNie
Sonda / ankieta
TakNie
Forum
TakNie
Księga gości
TakNie
Komentarze
np. pod informacjami
TakNie
Baza produktów
TakNie
Baza firm
TakNie
Baza ogłoszeń
TakNie
Baza użytkowników
logowanie na stronie
TakNie
Kategorie oferty
TakNie
Podkategorie
TakNie
Baza administratorów
dodaj/usuń/edytuj
TakNie
Newsletter
TakNie
Mailing
TakNie
Miejsca na reklamę
TakNie
Dodatkowe informacje

(Jeśli jest jakaś opcja, której nie uwzglednił nasz formularz napisz nam o tym)

Fabrykastronwww.pl to firma, która bazuje na bogatym doświadczeniu zdobywanym od 2007 roku. W naszych pracach staramy się wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania aby nasze strony internetowe stały na najwyższym poziomie.

Nie korzystamy z gotowych szablonów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tworząc unikalny design strony www spełniający wymagania danej branży.

Staramy się aby współpraca z potencjalnym klientem była jak najbardziej przejrzysta. Aby zamówić stronę skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Aby lepiej zapoznać się z oczekiwaniami naszych klientów stworzyliśmy formularz ułatwiający zamówienie strony www w naszej firmie.

Przejdź do podstrony „Zamów stronę” i wypełnij poprawnie formularz. Całe zamówienie odbywa się w TRZECH PROSTYCH KROKACH. W pierwszym klienci podają swoje oczekiwania względem strony internetowej.

Krok drugi to przedstawienie swojej firmy. Podaj nam swoją nazwę, branże oraz preferowaną kolorystykę.

Trzeci krok to dane kontaktowe oraz informacje o hostingu i domenie internetowej. Sukces twojej firmy i strony w dużej mierze zależy od trafnie wybranego adresu www, którym będziesz się posługiwał pozyskując coraz szersze grono nowych klientów w internecie.

Po wypełnieniu formularzu skontaktujemy się z Tobą aby omówić ostatnie szczegóły i podpisać umowę.

Następnie nasz grafik przygotowuje layout graficzny strony głównej. Po zaakceptowaniu grafiki przez Klienta przechodzimy do kodowania strony www. Kiedy strona jest gotowa wrzucamy ją na nasz serwer lub serwer wskazany przez Klienta i podpinamy domenę. Ostatnią czynnością budowania strony www jest dodawanie treści i formatowanie ich.

Kiedy wszystko jest gotowe kontaktujemy się z klientem oddając w jego ręce gotowy produkt.

Telefon: 55 611 55 73
Mobile: 503 092 153
e-mail: biuro@fabrykastronwww.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!